Ви тут:
Суспільство Україна 

Фестиваль “Beauty around me” об’єднав в Україні молодь 4 континентів світу

Третій рік поспіль управління молоді і спорту Закарпатської ОДА за підтримки Міністерства молоді та спорту України об’єднало молодь 4 континентів світу. Відбулося це на Міжнародному молодіжному фестивалі “Beautyaroundme”, що проходив у місті Ужгороді з 20 по 22 вересня.

У фестивалі взяли участь представники Вірменії, Словаччини, Угорщини, Індії, Сполучених Штатів Америки, країн Африки та всіх куточків України які протягом трьох днів обмінювалися досвідом, традиціями, пізнавали культуру інших народів, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту.

Стартував фестиваль з конференції, на якій представники різних національностей розповідали про свої країни, особливості їх культур, розповідали про поширені там традиції, їжу, музику, одяг тощо.

Завдяки насиченій програмі заходу, що передбачав різноманітні інтелектуальні ігри, панельні дискусії, роботу в міжнаціональних командах, екскурсії фестиваль повністю виправдав свою головну мету, а саме руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну унікальних і яскравих традицій народів, які складають регіон Закарпаття та закордонних гостей.

Навіть погода не стала на заваді проведення фінального етапу фестивалю, що відбувався на Театральній площі міста Ужгорода де кожна країна-учасник презентували свою культуру та традиції.

Ужгородці та гості міста мали змогу відчути все різноманіття культур на собі, а саме посмакувати традиційні страви народів світу, насолодитися танцями та музикою, а на завершення насолодитися вражаючим фаєр-шоу від організаторів заходу.