Ви тут:
Суспільство Україна 

ЄС продовжує санкції за дії проти територіальної цілісності України

Рада ЄС продовжила чинність обмежувальних заходів, накладених за дії, які підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, або їм загрожують. Дію санкцій продовжено на наступні шість місяців, до 15 березня 2019 року. Вони передбачають замороження активів та обмеження в’їзду. Ці обмежувальні заходи сьогодні застосовуються до 155 осіб та 44 організацій.

Оцінка нинішньої ситуації не дозволяє змінити режим санкцій. Інформацію про цих осіб та ці організації, а також обґрунтування причин, з яких їх було включено до списку санкцій, було відповідним чином оновлено. Про це повідомили у Представництві Європейського Союзу в Україні.

Рада ЄС ухвалила правові акти, які закріплюють продовження санкцій, у формі письмової процедури. З ними можна буде ознайомитися в публікації Офіційного вісника ЄС від 14 вересня 2018 року.

Інші заходи ЄС, ухвалені у відповідь на кризу в Україні, також включають в себе:

  • економічні санкції проти окремих галузей російської економіки, які чинні до 31 січня 2019 року;
  • обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, що обмежуються територією Криму та Севастополя, і зараз чинні до 23 червня 2019 року.