Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Екскурсійні тролейбуси: кременчужанам розкажуть про легендарну китаянку, яка жила у місті (ВІДЕО)

22 і 23 вересня, в рамках святкування Дня Кременчука та річниці визволення міста від нацистських загарбників для жителів та гостей міста організують тролейбусні екскурсії.

Їх учасники матимуть можливість більше дізнатися про історію Кременчука, послухати легенди, пов’язані з містом, почути цікаву розповідь екскурсовода про його історичні місця та будівлі. Містяни побачать Кременчук з іншого боку – через скло тролейбуса. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Керівник краєзнавчого музею Ала Гайшинська говорить, що під час руху екскурсійних тролейбусів екскурсанти дізнаються багато цікавих моментів із біографії міста на Дніпрі, починаючи від його заснування до сьогодення. Цікавинкою для екскурсантів стане бувальщина про дівчинку-китаянку на ім’я Кременчуа, яка проживала в місті в 19 столітті, та виступала в місцевому цирку. Завдяки чому китаянка увійшла в історію Кременчука можна буде дізнатися під час екскурсійної поїздки.

Традиційно збір екскурсантів проходитиме на зупинці громадського транспорту «Річковий вокзал». 22 вересня екскурсії розпочнуться о 14.00  та 16.00 год, 23 вересня – о 14.00 год.

Нагадаємо, що полтавців також запрошують на унікальну екскурсію тролейбусом