Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Екскурсія містом на тролейбусі, безкоштовний прокат велосипедів, майстер-класи: у Полтаві стартував фестиваль «Майстерня міста»

Учора у Полтаві стартувала «Майстерня міста» – фестиваль про місто та його суспільство.

Офіційно відкрили фестиваль у четвер ввечері, але вже протягом дня численні заходи відвідували усі охочі.

Загалом до програми фестивалю входить понад 55 заходів – презентації, екскурсії, воркшопи, зустрічі, обговорення, виступи творчих колективів та багато іншого. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Протягом всіх чотирьох днів роботи фестивалю працюватиме безкоштовний прокат велосипедів. Для того, щоб скористатися цією пропозицією при собі треба мати лише документ.

Учора гостям фестивалю запропонували стати учасниками майстер-класів «Створи свою екскурсію», «Домашній сад», «Декоративно-ужиткове мистецтво», квест та флеш-моб «Музейне полювання – віртуальна подорож шляхами Енея», спортивно-оздоровчу акцію «Прибираємо території та зайві кілограми». Ці та багато інших заходів проходило як на Театральній площі, так на території міста.

Вже сьогодні, 21 вересня, на полтавців та гостей міста очікують майстер-класи, круглі столи, семінари, які відбудуться на Театральній площі – в павільйоні та на головній сцені, а також на різних локаціях міста.

Найочікуваніший проект другого дня роботи «Майстерні міста» – безкоштовна екскурсія містом на тролейбусі. Старт – 14 година – сквер «Пам’яті герої України».

Детальний план можна переглянути тут та у газеті «Полтавський вісник».