Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Двоє працівників «Полтававодоканалу» отримали відзнаки Верховної Ради України

29 серпня в Карлівці в рамках виїздного засідання Полтавської облради двох працівників «Полтававодоканалу» нагородили почесними грамотами Верховної Ради України.

Відзнаки отримали начальник служби каналізації «Полтававодоканалу» Іван Мистюк та начальник відділу організації праці та заробітної плати Тетяна П’ятак.

Іван Мистюк та Тетяна П’ятак

Полтавські комунальники отримали почесні грамоти з формулюванням «За вагомий внесок у забезпеченні населення регіону якісними житлово-комунальними послугами, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм».

Іван Мистюк пропрацював на підприємстві 30 років. За словами працівника, цю нагороду заслужив не лише він, а й уся служба, яку він очолює:

Олександр Біленький та Іван Мистюк

– Роки, віддані підприємству, не пройшли дарма. Моя робота і робота моїх колег належно оцінена. Це результат зусиль усіх працівників служби каналізації.

За словами чоловіка, велику роль в успішній праці відіграла підтримка родини:

– Дружина й діти завжди були поряд. Я їм дуже вдячний. Були моменти, коли працювати доводилося вночі або взагалі цілодобово. Це велике випробовування для сім’ї, тому іноді бувало важко. Але ми справилися. Зараз маю п’ятьох онуків, і я радий бути для них прикладом сумлінного працівника.

Тетяна П’ятак на «Полтававодоканалі» майже 25 років. За словами жінки, праця комунальників має велике значення для держави. Тому, каже, добре, що влада належно її оцінює:

Олександр Біленький та Тетяна П’ятак

– Відчуваю піднесеність, що робота підприємства настільки високо цінується. Приємно, що оцінили й мій скромний внесок у розвиток житлово-комунальної галузі міста. Рада, що держава розуміє, наскільки робота в цій галузі непроста.

Гендиректор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев привітав колег та побажав їм подальших успіхів у роботі:

– Це висока оцінка надзвичайно важливої та відповідальної роботи працівників ЖКГ. Пишаюся, що у нас працюють висококваліфіковані фахівці, яких відзначили на державному рівні. Хотілося б, аби наші молоді робітники брали приклад зі старших колег. Тож сподіваюся, традиція продовжиться.

Прес-служба «Полтававодоканалу»