Ви тут:
Політика Полтавщина Пригоди Суспільство 

Двоє молодиків обкидали учасників мітингу біля ОДА курячими яйцями

Поліцейські міста Полтава сьогодні під час проведення масового заходу під стінами Полтавської ОДА припинили хуліганські дії двох молодиків, які обкидали організаторів та учасників заходу курячими яйцями. 


Хуліганами виявились мешканці міста Полтави, 1998 та 1999 років народження.

Згідно з повідомленням поліції, їх   доставили до відділення поліції № 1 Полтави та склали адмінпротоколи за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

Санкція даної статті передбачає відповідальність у виді штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадських робіт на строк від сорока до шістдесяти годин або виправних робіт на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

На мітингу екс-журналіст і політик Дмитро Гнап, зокрема,  підняв питання  повернення державі  газових родовищ на найвищому держрівні.  Вдалося навіть привернути  увагу до цього питання премєра Гройсмана та багатьох партій. 

Тож на черговій сесії Полтавської облради 19 жовтня може постати питання відзиву голосів депутатів за надання погоджень користування газовими родовищами.