Ви тут:
Суспільство Україна 

ДП “АНТОНОВ” планує забезпечити своїми літаками вітчизняних авіаперевізників (ФОТО)

Днями на ДП “АНТОНОВ” відбулася конференція “Вітчизняні літаки для українських авіаперевізників”. Представники підприємства доповіли учасникам заходу – потенційним замовникам, представникам 10 українських авіакомпаній та підприємств-партнерів про сучасний стан програми сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158. Про це йдеться на сторінці ДП “АНТОНОВ” у Facebook.

Спеціалісти ДП “АНТОНОВ” висвітлили головні чинники, які цікавлять потенційних покупців:

– Підтвердили можливість серійного виробництва, що забезпечується наявністю літаків в складальному цеху, та гарантоване постачання комплектуючих виробів дочірньою компанією Boeing – AVIALL та підключення ДП “АНТОНОВ” до логістичного ланцюга Boeing;

– Представили лізингову компанію “Montag – Girmes”, в особі її власника, яка підтвердила свої наміри та фінансові можливості здійснювати та супроводжувати угоди з фінансового лізингу;

– Представили структуру та схему післяпродажного обслуговування, особливо в частині забезпечення експлуатантів запасними частинами та їх ремонту зі створенням складу запчастин в Києві на території ДП “АНТОНОВ”. Склад створює компанія AVIALL з використанням можливостей, стандартів та логістики від Boeing Global Services.

Також учасникам конференції представили результати експлуатації літаків Ан-148/158, що підтвердили їх конкурентоспроможність як з точки зору надійності, так і витратної складової на експлуатацію. Фахівці підприємства наголосили, що нові літаки “АН” відповідають всім сучасним міжнародним нормам та вимогам до регіональних пасажирських літаків.

За словами Президента ДП “АНТОНОВ” Олександра Донця, “ми готові завершити складання 10 літаків сімейства за участю наших іноземних партнерів. Ми також запевнили авіаперевізників, що високий рівень післяпродажної підтримки літаків сімейства Ан-148/Ан-158 буде забезпечено”.