Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

До Полтави завітала американка українського походження

У “Полтавському батальйоні небайдужих” зустріли американку українського походження з міста Ірондеквойт (штат Нью Йорк), засновницю міст-побратимів Полтава-Ірондеквойт Taмару Денисенко.

Пані Тамара не вперше в Полтаві – минулого разу разом з чоловіком Володимиром полтавці їх приймали Полтавській міській раді.

Українська діаспора в США, а особливо організація пані Тамари неодноразово надавала матеріальну підтримку на українські проекти пов’язані з популяризацією нашої культури, реабілітацією воїнів та відправкою гуманітарної допомоги на фронт.

Про це повідомив депутат міськради Полтави Юліан Матвійчук. За його словами, від  осередку ВО “Свобода” в США поїдуть подяки “За вагомий внесок у розвиток Української Нації та популяризацію України та Полтави за кордоном” Наталії Савці, Денисенко Володимиру, Олегові Лебедьку, Володимиру Павлюку, Юлії Павлюк та Тамарі Денисенко.

Один з тих проектів, який готова підтримати діаспора є Маморіальний комплекс Жертв Геноциду Української Нації 1932-1933 років.