Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

До лікарні Горішніх Плавнів принесли “непотрібне” немовля

Вранці 15 вересня 2018 року 56-річна місцева мешканка принесла 5-місячну дівчинку до дитячого відділення Горішньоплавнівської міської лікарні та прохала про неї подбати у зв’язку з неможливістю зробити це самостійно за станом здоров’я.

Працівниками сектору превенції відділення поліції № 2 Кременчуцького відділу поліції Оленою Ларіковою та Дмитром Сергієнком було встановлено, що напередодні, 14 вересня 2018 року, 36-річна жінка, яка щойно приїхала з Львівської області до м. Горішні Плавні, залишила без будь-яких поважних причин своє 5-місячне немовля матері похилого віку.

Вона пояснила, що дитина їй непотрібна та пішла у своїх справах.

За наявною інформацією громадянка веде аморальний спосіб життя, зловживає алкогольними напоями.

Поліцейськими встановлюється місце знаходження горе-матері з метою з’ясування всіх обставин події та притягнення жінки до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

На разі крихітка, покинута матір’ю, перебуває під наглядом лікарів Горішньоплавнівської міської лікарні, почувається добре та посміхається всім, хто до неї звертається……прикро тільки, що ці посмішки і поліцейські, і медики побачили за таких сумних обставин.

Відділення поліції 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області