Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Чорнух на “Сковородинівський” пленер з’їхалися художники з Києва

У Чорнухинському районі завершився 8-й пленер «Чорнухинська Сковородіана» художників з Києва, повідомили у Чорнухинській РДА.

На батьківщину Григорія Сковороди завітали художник-живописець, постійний учасник пленеру Олександр Піддубний, художник Юрій Юрченко та фото-художник Віталій Танасевіч. Цього року пленер проходив під гаслом «Школи Опанаса Сластіона на Сковородинівській землі».

Традиційними вже стали  майстер-класи для учнівської молоді. Цього року для учнів Чорнухинської, Кізлівської та Гільцівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів художниками були проведені майстер-класи з живопису, на яких діти вчилися малювати архітектуру, зокрема земські школи збудовані за проектом відомого архітектора Опанаса Сластіона.

За час творчої роботи у районі художники написали  9 картин одну з яких подарували музею, другу – Гільцівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Дев’ять робіт подарував музею і фото-художник Віталій Танасевіч.

Працівниками Чорнухинського літературно-меморіального музею Г. Сковороди спільно з художниками було організовано виставку робіт майстрів та учнів-учасників майстер-класів.