Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

До бюджету надійшло 3 млн 214 тис. грн за результатами діяльності слідчих підрозділів ГУ ДФС у Полтавській області

Як повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік: „В період січня-серпня 2018 року до слідчих підрозділів слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 203 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до ЄРДР внесено 60”.

Решта заяв та повідомлень повернуті на доопрацювання (у т. ч. в зв’язку з недостатністю сум для кваліфікації діяння за відповідною статтею КК України).

Всього у період січня-серпня 2018 року слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Полтавській області розслідувалось 128 кримінальних проваджень. Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими впродовж січня-серпня 2018 року, закінчено 25 кримінальних проваджень, з ник 18 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальними актами, 3 кримінальних провадження направлено до суду з клопотаннями про звільнення осіб від кримінальної відповідальності та 4 кримінальних провадження закрито.

„Збитки у кримінальних проваджениях, закінчених в період січня- серпня 2018 року, становлять 6123 тис.грн., до бюджету відшкодовано 3214 тис.грн.” – зазначив Олег Лєднік.

За період січня-серпня 2018 року по всім кримінальним провадженням накладено арешт на суму 6054 тис.грн.

ГУ ДФС у Полтавській області