Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутата Козельщинської райради притягнули до відповідальності за корупцію

За наполегливої позиції прокуратури Полтавської області, депутата Козельщинської районної ради притягнули до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Прокуратура Полтавської області забезпечила участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Так, депутат Козельщинської районної ради 7 скликання, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у передбачений законодавством строк. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Завдяки наполегливій позиції органів прокуратури області, депутата визнали  винним у вчиненні вказаного правопорушення та наклали адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Прокуратура Полтавської області вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.