Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація з Посольства Індонезійської Республіки в Україні завітала до Кременчука на святкування Дня миру

Сьогодні відбулася зустріч першого заступника міського голови Володимира Пелипенка з співробітником політичного відділу Посольства Індонезійської Республіки в Україні пан Правобо Хімавана. На заході Кременчук також представляли заступник міського голови Ольга Усанова, директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник.

Вітаючи гостя Кременчука, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що дипломатичні відносини між Україною та Індонезією були встановлені більше ніж 25 років тому, а понад 20 років триває активна співпраця між Посольством Республіки Індонезія в Україні та Кременчуком. За ці роки багато зроблено для наближення народів Індонезії та України, реалізовано чимало спільних проектів у культурній, освітянській та наукових сферах.  Володимир Пелипенко відмітив, що особливим досягненням на шляху наближення жителів Кременчука та індонезійців є Гонг Миру, який було встановлено в місті завдяки сприяння Посольства Індонезії в Україні. Він відзначив, що наразі створені всі умови задля взаємовигідного двостороннього економічного співробітництва. Підґрунтям цьому є високорозвинена промислова база Кременчука, де зосереджені підприємства машинобудівної, металургійної, хімічної, харчової, легкої промисловості тощо. Окрім того, Кременчук постійно змінюється в плані благоустрою. З кожним роком він стає зеленішим і комфортнішим, у ньому завжди радо зустрічають гостей. Володимир Пелипенко наголосив, що Індонезійська Республіка є справжнім другом України та Кременчука. Про це повідомили у міській раді.

Представник Посольства Індонезійської Республіки в Україні пан Правобо Хімавана відмітив, що наразі триває плідна робота з розвитку індонезійсько-українського співробітництва.  Індонезія одна з країн північно-східної Азії, яка підтримала та завжди підтримуватиме Україну.

Наразі у Кременчуці тривають заходи, присвячені Міжнародному Дню миру.