Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Чоловіка, який пограбував жінку, засудили до 4 років позбавлення волі

За підтримки державного обвинувачення прокуратурою Полтавської області раніше неодноразово судимого чоловіка, який пограбував жінку застосовуючи сльозогінний газ та фізичну силу визнано винним та засуджено до 4 років позбавлення волі.

Як повідомили у Прокуратурі Полтавської області, під час досудового розслідування встановлено, що 32-річний неодноразово судимий чоловік, у липні поточного року побачив жінку, яку вирішив пограбувати. Підбігши до потерпілої, рецидивіст розпилив їй в очі сльозогінний газ, а потім, долаючи опір жінки, схопив за шию та вихопив з рук мобільний телефон.

Окрім цього, зловмисник, перебуваючи на вокзалі знайшов паспорт громадянина України і вклеїв в нього свою фотографію, здійснивши при цьому підроблення документа.

Органами прокуратури Полтавської області доведено вину чоловіка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 358 (підроблення посвідчення, яке видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, з метою використання його підроблювачем) КК України та за ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненому повторно) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі.