Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через Кременчук пройде Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»

З нагоди відзначення 75-ї річниці визволення областей України від нациських загарбників, Рада Організації ветеранів України за підтримки місцевих організацій проводить Всеукраїнську Естафету пам’яті «Слава визволителям України».

На Полтавщині заходи естафети проходять  в три етапи: І етап – до 5 вересня – період підготовки; ІІ етап – з 6 по 29 вересня – період проведення міжрайонних та міжміських естафет (прийом естафети від Харківської області відбудеться 20-21 вересня в селищі Чутове); ІІІ етап – з 30 вересня по 15 жовтня – період підготовки та передача естафети від Полтавської області (м. Гребінка) в Черкаську область (м. Дробове). Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Відповідно до дат визволення районів і міст області від нациських загарбників,  внутрішньообласна естафета проходитиме за маршрутами: І маршрут – з 6 по 22 вересня: Котельва – Зіньків – Шишаки – Велика Багачка – Решитилівка – Диканька; ІІ маршрут – з 18 по 29 вересня: Гадяч (Гадяцький район) – Лохвиця – Чорнухи –Лубни (Лубенський район) – Оржиця – Пирятин – Гребінка; ІІІ маршрут – з 20 по 25 вересня: Миргород (Миргородський район) – Хорол – Семенівна – Глобине – Кременчук (Кременчуцький район); ІV маршрут – з 20 по 25 вересня: Мишівка – Чутове – Карлівка –  Полтава (Полтавський район) – Нові Санжари – Кобеляки – Козельщина.