Ви тут:
Суспільство 

Бестселер «Неаполітанський квартет» Елени Ферранте екранізують

Успішну серію романів італійської письменниці Елени Ферранте про історію стосунків Елени Греко та Рафаели Черуло, що відома як «Неаполітанський квартет», екранізує компанія HBO.

Про це пише “Читомо”.

Книжки квартету («Моя геніальна подруга», «Історія нового часу», «Ті, хто йдуть, і ті, хто залишається» та «Історія про зниклу дитину»), які розійшлися мільйонними накладами, стануть 32-серійним проектом.

Перший роман «Моя геніальна подруга» HBO перетворить на 10-серійний фільм, що вийде на екрани в листопаді. Прем’єра перших двох серій вже відбулася на у ці вихідні на Венеціанському кінофестивалі.

Режисером кіносаги виступив Саверіо Костанцо, відомий за драмою «Голодні серця». Для зйомок серіалу створено масштабні декорації, площею 20 тисяч квадратних метрів – це майже три футбольних поля. Щоби віжтворити світ романів, було збудовано 14 багатоквартирних будинків, 5 повністю облаштованих квартир, церкву та тунель.

Нагадаємо, що це вже не перша екранізація творів Елени Ферранте. За романом «Неспокійне кохання» (L’amore molesto) у 1995 році був знятий фільм «Огидне кохання» (режисер Маріо Мартоне), а у 2005 році за мотивами роману «Дні самотності» (I giorni dell’abbandono)зняли фільм з однойменною назвою (режисер Роберто Фаенца).