Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

“Антитіла” написали головний саундтрек для нового фільму студії «Квартал 95»

Антитіла написали саундтрек для нового фільму «Я, ти, він, вона», тизер до якого був представлений 4 вересня.

Це перша співпраця відомого гурту зі студією «Квартал 95», і дуже символічна, адже «Я, ти, він, вона» є десятою повнометражною картиною відомої студії, а гурт Антитіла в цьому році відзначили 10-річний ювілей. Відомо, що композиція отримала назву «Lego» і увійде в новий альбом гурту «Hello».

Сам тизер змонтований з уже відзнятих матеріалів фільму і вже найближчим часом він з’явиться у кінотеатрах України. Зйомки картини завершуються, ще кілька ключових сцен буде днями відзнято у Львові.

У широкий прокат стрічка вийде вже напередодні Нового року – 27 грудня 2018.

Фільм розповідає про подружжя Максима і Яну, яке опинилося за  крок до розлучення. Але суддя дає їм останній шанс – місяць випробувального терміну, під час якого вони повинні виконати кілька бажань одне одного. І ця несподівана ситуація, сповнена кумедних, а іноді екстремальних пригод, змушує героїв зрозуміти щось дуже важливе та переоцінити власне життя.

Володимир Зеленський, один з продюсерів фільму, виконавець головної ролі та режисер стрічки каже: «Наша історія про те, як можна спробувати врятувати свою сім’ю, коли, здавалося б, усі варіанти випробувано».

Крім Зеленського, головні ролі у фільмі виконують Євген Кошовий, Надя Дорофєєва та Настя Коротка. В інших  ролях з`являться такі зірки театру, кіно і шоу-бізнесу як Стас Боклан, Ольга Сумська, Тамара Яценко, Юрій Ткач, Сергій Бабкін.