Ви тут:
Суспільство Україна 

Активісти створили “Білу книгу ветеранів” і закликали уряд створити відповідне міністерство

Проектний офіс зі створення Міністерства ветеранів, створений на базі ГО “Юридична сотня” представив аналітичний проект “Біла книга: аналіз системи державної підтримки ветеранів та їх родин в Україні” та передав його прем’єру Гройсману.

Про це повідомляє “Новинарня”.

“«Біла книга» – це перше в Україні аналітичне дослідження системи державної допомоги ветеранам та їхнім сім’ям та рекомендації уряду, які були напрацьовані громадськістю, щодо покращення цієї системи”, – розповіла керівник організації та проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів Леся Василенко.

За її словами, над концепцією Мінветеранів та над “Білою книгою” працювали представники більш як сотні громадських, волонтерських, ветеранських організацій з усіх регіонів України.

“Ми пропонуємо створити єдиний електронний реєстр ветеранів в Україні, що включає автоматизовану систему надання адміністративних послуг та облік актуальних потреб ветеранів, чітко визначити в законодавстві статус ветерана. Акселератором реформ має стати міністерство у справах ветеранів, яке здатне упорядкувати бюрократичний хаос, відкрити нові фінансові можливості підтримки ветеранів та їхніх сімей, надати голос ветеранам в уряді та парламенті”, – наголосила Василенко.

З огляду на це, громадські активісти закликають уряд прискорити створення Міністерства у справах ветеранів України.

“19 вересня проектний офіс зі створення Міністерства ветеранів передав «Білу книгу» прем’єр-міністру України. Закликаємо уряд не гаяти часу і пришвидшити створення Міністерства”, – сказала Леся Василенко.