Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

5 натуральних способів позбавлення від целюліту

Сучасна косметологія і дерматологія пропонує ціле море способів боротьби з целюлітом, але ні один не є достатньо ефективним, повідомляє ukrhealth.net. Чому б не спробувати здолати « апельсинову кірку» на шкірі за допомогою правильного харчування?

1 . Додайте лляне насіння в щоденний раціон

У лляному насінні повнісінько жирних кислот Омега-3 ( один з кращих харчових джерел ), які допомагають зволожувати клітини , забезпечуючи їх водою. Збереження води призводить до відновлення клітинної мембрани і з часом знижує вираженість целюліту. Насіння також сприяє зростанню колагену.
 
2 . Споживайте желатин для натяжки шкіри

У желатині містяться амінокислоти гліцин і пролін , які сприяють підвищенню пружності шкіри , росту волосся і нігтів , а також захисту імунної системи. Це справжня ” суперїжа ” для позбавлення від целюліту.
 
3 . Споживайте ламінарії

У цих бурих водоростях високий вміст корисних поживних речовин , включаючи йод , що дуже корисно для щитовидної залози. А її збої пов’язані з набором зайвої ваги і целюлітом.
 
4 . Випивайте по 10 чашок води в день

Чим більше в організмі рідини , тим краще він працює. Краще за все дотримуватися саме води . 10 чашок в день здаються екстремальної цифрою , але вчені довели , що для чоловіків оптимальним буде 3 літри води в день ( приблизно 13 чашок ) , а для жінок 2,2 літра ( близько 9 чашок ) . Вода допомагає вимивати з організму токсини , які ховаються у верхніх шарах шкіри. Через них целюліт більш помітний.
 
5 . Вживайте білий чай

Руйнування колагену і еластину призводить до загострення целюліту. Білий чай допомагає стримати цей процес.