Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Зважені і щасливі 8: у новому сезоні розкажуть не тільки як схуднути, а і як набрати вагу

Новий сезон проекту “Зважені та щасливі” розповість глядачам не тільки про те, як худнути, але і як набирати правильну якісну вагу на прикладі ведучої шоу, пише maximum.fm.

Учора в ефірі телеканалу СТБ відбудеться довгоочікувана прем’єра нового 8 сезону реаліті-проекту “Зважені та щасливі”, новою ведучою якого стала Мирослава Ульяніна. Саме вона у новій рубриці сезону #стопанорексія буде розповідати про те, як правильно набирати вагу.

Рік тому Мирослава Ульяніна настільки захопилася правильним харчуванням і постійним схудненням, що не помітила, як вага досягла 38 кг, що набагато нижче за норму при її рості. Зараз вона змогла зупинитися і набрати кілограми і її вага уже становить понад 50 кг.

Нова ведуча на своєму прикладі разом з фахівцями розбиратиме складну психологічну проблему, причини її виникнення та методи лікування.

Мирослава Ульянина – відомий український блогер, що активно пропагує здоровий спосіб життя. Журналістка, ЗСЖ-адепт, засновниця проекту про здорове харчування Healthy Brunch, консультант і лектор в сфері health, wellness and fitness. На телебаченні вона працює ще з 2008 року.