Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Злата Огневич у міні-сукні погодилась взяти участь у “Танцях з зірками”: яскраве відео

Українська співачка Злата Огневич прийняла виклик від ресторатора Миколи Тищенка. Відтак зірка візьме участь у новому сезоні проекту “Танці з зірками”.

Танцювальна лихоманка захопила і Злату Огневич. Артистка взяла участь у челенджі, відтак вкінці серпня вийде на паркет популярного шоу, повідомляє 24 канал.

Злата Огневич записала оригінальне відео, в якому продовжила ролик Миколи Тищенка. Чоловік наче прийшов до її помешкання та особисто передав естафету. Відтак на початку відео здивована та схвильована Злата розповідає подругам-танцівницям про участь у шоу. 

Та, в мене тут така новина: на шоу взяли телевізійне. Яка “Холостяка”? “Танці з зірками”! Господи, то ж треба танцювати ту вашу румбу, ча-ча-ча, – з гумором розповідає Злата Огневич. 

На допомогу зірці прийшли дівчата у карнавальних костюмах. Злата Огневич повторила танцювальні па та заявила про свою готовність до початку проекту.

Наприкінці відео зірка передала естафету кумедній і талановитій Лесі Нікітюк. Знаючи оригінальність телеведучої, до челенджу вона приєднається по-особливому.