Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

Жителі двох районів Кременчука завтра залишаться без води

КП “Кременчукводоканал” 30 серпня відключить централізоване водопостачання у двох районах Кременчука – Крюківському та Раківці. У звязку з проведенням ремонтних робіт води не буде цілий день – з 0:00 до 23:00.

Виникла необхідність забезпечення герметичного перекриття магістрального водогону питної води діаметром 600 мм на правобережній частині міста, що транспортує питну воду по вул. Набережна Лейтенанта Дніпрова від дюкерної камери до резервуару чистої води Димурівського водозабору. Тому підприємство планує виконати заміну засувки діаметром 600 мм на дисковий затвор. Також у період виконання робіт по заміни даної засувки підприємство має намір паралельно замінити засувку діаметром 300 мм на перехресті вул. Івана Приходька та вул. Кузнечна, інформує Кременчуцька міська рада.

За запитами споживачів у період відсутності водопостачання 30.08.2018 р. буде забезпечено підвіз води. За замовленням звертатись у диспетчерську службу КП «Кременчукводоканал» та Службу допомоги мера кременчужанам за телефонами: 74-70-70, 15-63.