Ви тут:
Суспільство Україна 

Збройні формування РФ вчинили чергову провокацію на КПВВ із залученням цивільного населення

Вчора, 12 серпня, збройні формуваннями РФ на КПВВ “Мар’їнка” намагалися вчинити провокацію із залученням цивільного населення через навмисну затримку процесу пропуску громадян у бік території України. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Затримка спричинила скупчення на КПВВ з боку непідконтрольної Уряду України території більше 40 транспортних засобів. Коли ж до закриття КПВВ о 20.00 години лишалося менше 10 хвилин, цивільним громадянам дозволили рух у бік України. Таким чином, більшість цих людей мала залишитися ночувати у так званій “сірій зоні”, перед українським КПВВ, а вночі можливі обстріли.

Подібна тактика окупантів не нова. Вона широко використовувалася ворогом у попередні роки, щоб потім звинуватити Україну у нехтуванні безпекою цивільного населення і збурити мешканців Донбасу проти української влади через нібито неналежне виконання службових обов’язків представниками Об’єднаних сил.

Аби уникнути негативних наслідків, командування Об’єднаних сил прийняло рішення продовжити роботу КПВВ ще на 30 хвилин, щоб всі, хто залишився у “сірій зоні”, потрапили на територію України.