Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

29 серпня  о 10 годині у приміщенні зали засідань Карлівської районної ради за адресою: Полтавська обл., м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, буд. 85, відбудеться пленарне засідання двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо надання без проведення аукціону КАЗЕННОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПІВДЕНУКРГЕОЛОГІЯ» спеціального дозволу нагеологічне вивчення питних підземних вод на території Полтавської області.

2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ-ГАЗ-ПЛЮС» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, супутніх корисних компонентів Прирічного газоконденсатного родовища на території Чорнухинського та Лохвицького районів Полтавської області.

3. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХОРОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД2 ДИТЯЧИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянок No 1, 2 Хорольського-ІІ
родовища на території м. Хорол Хорольського району Полтавської області.

4. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ МИРГОРОДСЬКОМУ САНАТОРІЮ «СЛАВА» спеціального дозволу на видобування мінеральних лікувально-столових вод ділянки «Санаторій «Слава» Миргородського родовища на території м. Миргород
Полтавської області.

5. Різне.