Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Замість стихіного ринку у Кременчуці з’являться сучасні торгівельні ряди

У Кременчуці розпочали реалізацію пілотного інвестиційного проекту щодо облаштування торговельних рядів. Його метою є впорядкування стихійної торгівлі.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради затвердили погодження на розміщення стаціонарної споруди – торговельних рядів для роздрібної торгівлі власно вирощеними овочами, фруктами, ягодами на вул. Велика набережна, 9. Це місце для провадження сезонної торгівлі визначили за підсумками раніше проведеного конкурсу.  Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Нагадаємо, що в рамках пілотного інвестиційного проекту, подібні торговельні мають бути  облаштовані в 3-х місцях:  на вул. Миру в районі житлового будинку №27, вул. Велика набережна в районі житлових будинків №9 та вул. Юрія Кондратюка. Ці райони обрані з урахуванням побажань жителів вищезазначених мікрорайонів, а також через те, що географічно вони розташовані на значній відстані від міських ринків. Торговельні ряди  матимуть і соціальні місця для пересічних громадян, які матимуть можливість здійснювати роздрібну торгівлю власно вирощеною продукцією.