Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За півріччя до бюджетів Полтавщини надійшло 303 млн 811 тис грн рентної плати за користування надрами

27 серпня відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. Провів зібрання голова комісії Сергій Мамоян.

Розглядали питання щодо надання дозволів на розвідку, освоєння та користування надрами. З них члени комісії погодили два, два відхилили та два питання відправили на доопрацювання.

З питання “Про стан надходжень рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до місцевих бюджетів Полтавської області за 1-ше півріччя 2018 року” доповів начальник відділу з питань земельних відносин та надрокористування виконавчого апарату Полтавської обласної ради Віталій Козій.

“За 6 місяців поточного року надійшло рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до бюджетів Полтавської області всіх рівнів 303 млн 811 тис. гривень. З них 121,5 млн гривень надійшло в обласний бюджет. У районні бюджети поступило 93 млн гривень, у сільські та селищні 46, 7 млн гривень, у бюджети ОТГ 42.02 млн гривень. Найбільші надходження – бюджет Гадяцького району – 25 млн гривень, Сенчанська ОТГ – 24 млн гривень, у бюджети Полтавського та Лохвицького районів надійшло по 19,5 млн гривень”, – повідомив Віталій Козій.