Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

З Сергія Бубки зняли підозру у корупції

Підтверджень чуток про незаконні дії президента НОК України – не знайдено. Стосовно Сергія Бубки не буде вжито ніяких заходів з боку Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAFF). Про це в прес-релізі повідомляє підконтрольна їй організація AIU (The Athletics Integrity Unit), інформує sportarena.

“На основі наявної інформації AIU прийшла до висновку, що немає значних доказів факту порушення Сергієм Бубкою правил IAFF”, – йдеться в заяві.

AIU прийшла до рішення після розслідувань, що тривали понад рік. Розслідування містили аналіз відповідних кримінальних справ, наданих французькою стороною, та іншої інформації, яка перебувала в розпорядженні AIU.

Французьке видання Le Monde повідомляло про те, що Бубка в червні 2009 року перевів 45 тисяч доларів на рахунок офшорної компанії New Mills Investments Ltd, бенефіціаром якої є колишній скарбник IAAF і президент Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА) Валентин Балахничев.

Сергій Бубка та Валентин Балахничев стверджують, що платіж в 45 тисяч доларів був здійснений для розвитку легкоатлетичного турніру “Зірки жердини”, який з 1990 року проводився у Донецьку.