Ви тут:
Економіка Суспільство Україна 

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо- та електропостачання для індивідуального опалення

У поточному році продовжили реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій. Зазначений механізм передбачає, що після закінчення опалювального сезону сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій – мають право одержати зекономлені кошти.

Про це інформує Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Виплата частини невикористаних сум субсидій проводиться у сумі, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (695,79 грн) або 150 кВт•г електричної енергії (135 грн).

Списки таких сімей із зазначенням сум невикористаної субсидії до 1 червня 2018 року передані органам соцзахисту населення газо- та електро- постачальними організаціями. Право на отримання зекономлених сум субсидій мають понад 61,0 тис. сімей області.

Для отримання частини невикористаних сум субсидій необхідно до 1 вересня 2018 року подати до управління соцзахисту населення за місцем проживання відповідну заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської (селищної) ради, об’єднаної територіальної громади.