Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

Встигнути на першу пару: обираємо житло в Києві біля університету

Найдовший шлях з дому до ВНЗ у студентів Могилянки та Поплавського, а найбільш бюджетний варіант оренди житла у тих, хто навчається в КНТЕУ. В якому районі шукати кімнату або квартиру, щоб свій університет був поруч, і скільки це буде коштувати – розповіли аналітики OLX.

Настав останній місяць літа, а це значить, що новоспечені студенти й досвідчені старшокурсники поступово приїжджають з усіх куточків України до столиці гризти граніт науки. Деякі воліють оселитися в гуртожитках. А для тих, хто у пошуках альтернативного житла – кімнати або квартири – аналітики OLX розповіли про варіанти оренди поруч з київськими університетами.

ВНЗ на червоній лінії метро

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Національний медичний університет імені О. О. Богомольця (НМУ)

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (НПУ)

Національний університет харчових технологій (НУХТ)

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені І.І. Сікорського» (КПІ)

Київський національний економічний університет (КНЕУ)

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

Розміститися біля головних корпусів КНУ ім. Тараса Шевченка, Драгоманова та НУХТ можна, обравши житло на станції метро Університет. Оренда квартири тут влетить вам у копійку, адже кампус розташований фактично у серці столиці. Але не варто впадати у відчай і з сумним поглядом забивати в пошук “квартира на Червоному хуторі”. На сервісах оголошень є можливість відшукати скромну кімнату у 6-10 хвилинах ходи від 2 100 грн. Хоча бюджетні варіанти все ж є винятком з правила. Скромні кімнати на Університеті здають за 3 200 грн. Однокімнатну квартиру можна знайти й за 9 000 грн. Хоча середня ціна у цьому районі вище – 12 000 грн.

Якщо ціни на житло біля КНУ кусаються або ви вступили до Політеху, можна оселитися на однойменній станції метро на тій же лінії. Кімнату біля КПІ нескладно знайти за 3 000 грн. Найбільш бюджетна однокімнатна квартира, яку пропонують зараз на OLX у цьому районі – 6 500 грн. А найпоширеніші ціни на однокімнатні квартири для кпішників пропонують за 8 000 – 9 000 грн. Такий варіант підійде і тим, хто вчиться у КНЕУ, або вирішив зв’язати свою долю з медициною. Так від станції метро Політех до медичного університету ім. Богомольця потрібно буде прогулятися від сили хвилин 10-15, а до Київського національного економічного університету вам гарантований ранковий 25-хвилинний моціон.