Ви тут:
Суспільство Україна 

Вперше держзамовлення в магістратуру «Права» і «Міжнародного права» «йшло за студентом» – рекомендації до зарахування отримали 2 тис. 48 вступників

13 серпня понад 2 тисячі вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали рекомендації до зарахування на бюджет, розподілені за широким конкурсом.

Вперше місця в магістратуру правничих спеціальностей були надані не в конкретні виші, а «підуть» за кращими вступниками в обрані ними університети, повідомляють у МОН.

Зокрема, рекомендації отримали 1 тис. 979 вступників у магістратуру «Права» та 69 – «Міжнародного права». Їх списки будуть оприлюднені приймальними комісіями вишів, а також відповідну інформацію вже можна переглянути на сайті, заповнивши в формі запиту потрібні дані.

Рекомендовані до зарахування вступники мають виконати вимоги для зарахування та подати документи в університет до 18-ї години 18 серпня, а саме зарахування відбуватиметься до 18-ї години 20 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця проходитиме до 28 серпня.

Цього року вступні випробування в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» проходили за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступники складали:

  • єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської або німецької, або французької, або іспанської.
  • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.