Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Восени вийде фільм за книгою Кузьми Скрябіна (ВІДЕО)

13 вересня в український прокат виходить стрічка «Місто в якому не ходять гроші» за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна.

Про це повідомляє Детектор медіа.

Це український повнометражний ігровий фільм режисерки Ганки Третяк, знятий приватним коштом компанією Gankafilm. Як розповіла режисерка і продюсерка Ганка Третяк, ідея екранізувати твір народилася ще за життя Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).

«Кузьма Скрябін передав мені права на екранізацію його повісті “Місто в якому не ходять гроші” у січні 2013 року. Вiн запитав, чому саме ця повість, адже у нього були більш популярні речі. Я відповіла, що тема, яка підіймається у “Місті” дуже глибока та актуальна: людина, проблема вибору, відкрите і закрите тоталітарне суспільство, свобода, як основана цінність, усвідомлення важливості часу та його швидкоплинності. Коли прочитала цю повість, мене вразила глибина літературного таланту Кузьми. Взагалі, одразу зрозуміла, що я хочу це знімати», – каже режисерка.

Зйомки фільму стартували в 2016 році. У фільмі знялися: Карина Мельниченко, Iгор Цiшкевич, Сергiй Швидкий, Iнна Мiрошниченко, Iван Гарасимчук, Адам Цибульський. Оператор – Денис Якимчук.