Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Восени у таборі «Супутник» планують оздоровити близько 700 людей похилого віку

У Кременчуці вже кілька років поспіль після завершення літнього відпочинку дітей проводиться оздоровлення людей похилого віку, пенсіонерів та активістів ветеранського руху.
За словами керівника департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марини Доценко, восени поточного року у СОК «Супутник», що у селі Дмитрівка, планують організувати п’ять шестиденних турів для оздоровлення людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які зареєстровані та фактично проживають у  м. Кременчуці. Загалом планують оздоровити близько 700 осіб, інформує Кременчуцька міська рада.
Рішення «Про затвердження  положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги та організацію відпочинку (оздоровлення) у філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»  затверджене 17 серпня виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради.
Щорічний відпочинок (оздоровлення) організовують департамент соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, філія «Спортивно – оздоровчий комплекс «Супутник» комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний», на підставі рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21.12.2017 «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018 – 2020 роки».
Для отримання одноразової матеріальної допомоги  для відпочинку (оздоровлення) у СОК «Супутник» необхідно надати наступні документи:
– заяву;
– копію паспорту;                
– копію картки фізичної особи – платника податків;
– копію пільгового посвідчення у разі наявності відповідного статусу;
– медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі.
Заяву та пакет документів приймають відповідальні працівники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського або Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та реєструють їх у відповідних журналах.
Черговість проведення відпочинку (оздоровлення) у СОК «Супутник» людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб визначається на підставі дати реєстрації заяв та  відповідних пакетів документів у цих журналах.