Ви тут:
Суспільство 

Великий український виробник соків побудує новий завод в Польщі

Підприємство в Мазовецькому воєводстві зможе переробляти до 4,5 тисячі тонн яблук, а також 700 тонн ягід на добу.

Один з найбільших гравців українського ринку соків – група компаній T.B. Fruit – планує побудувати третій завод з переробки яблук та ягід в Мазовецькому воєводстві Польщі за 40 млн євро, пише Кореспондент.

“Зараз ми перебуваємо на стадії проектування виробничих ліній. Вже є готовий проект будівництва, отримано дозвіл на будівництво в державних органах. Планований початок будівництва – 2019-2020 рр”, – розповів він.

За словами Мочалюка, третій завод буде мати продуктивність 3 тисячі тонн яблук на добу з можливістю збільшення до 4,5 тисячі тонн, з переробки ягід – до 700 тонн на добу.

Зараз T.B.Fruit володіє двома заводами в Польщі (перший куплений в 2010 році, другий – в 2012 році) загальною продуктивністю переробки 3 тисяч тонн яблук на добу.

Крім яблук, на польських заводах переробляється полуниця, малина, смородина, вишня, аронія, червона смородина, аґрус.

T.B. Fruit веде свою діяльність в Польщі, в Україні та Молдові. До складу групи входять власні садові угіддя, вісім заводів з переробки фруктів і овочів, а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнес. Сукупна потужність групи становить близько 100 тисяч тонн концентрованого соку на рік, з яких 4% – органічні. З 2011 року Т.B. Fruit виробляє соки прямого віджиму під торговою маркою Galicia.