Ви тут:
Культура Суспільство 

В Україні заборонили дві російські книги

Держкомтелерадіо відмовило ТОВ Видавництво Арій і ТОВ Якабу Трейд у видачі дозволу на ввезення з території РФ двох книг.

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну з Росії ще двох книг через пропаганду держави-агресора, інформує Кореспондент.

 

“Держкомтелерадіо відмовило ТОВ Видавництво Арій і ТОВ Якабу Трейд у видачі дозволу на ввезення з території РФ двох книг, в яких присутня пропаганда держави-агресора”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що відмова була надана на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції з віднесення її до такої, яка не дозволена до поширення на території України.

Зокрема, в підручнику Марини Гацкевич Англійська мова для школярів і абітурієнтів: топіки, вправи, діалоги в текстах для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії, а також фальсифікуються інші історичні факти.

“Експерти вважають ці “історичні помилки” проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора”, – зазначили в регуляторі.

В іншій книзі – Шпигунки. 12 жінок, які ризикнули всім є ознаки пропаганди держави-агресора, зокрема, її силових структур.

На сьогодні у переліку заборонених для ввезення в Україну книг міститься 63 видання.