Ви тут:
Суспільство Україна 

В Одесі двох підприємців оштрафували за нелегально ввезені з Росії книжки

Під час проведення в Одесі заходів Держкомтелерадіо з виявлення та припинення незаконної реалізації книжкової продукції, завезеної з Російської Федерації без дозвільних документів, застосували санкції до двох суб’єктів господарювання.

Книжки, які розповсюджувалася без дозвільних документів, вилучили з обігу, а на підприємців накладено адміністративно-господарські штрафи у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення чинного законодавства сума штрафу складатиме вже 186 тис. 150 грн.

Станом на 31 липня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 12 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів. Загальна сума штрафних санкцій становить 446 760 грн.

Держкомтелерадіо закликає книгорозповсюджувачів до безумовного дотримання закону та наголошує, що легально ввезеною  в Україну може вважатися лише продукція, про видачу дозволу на ввезення якої є відповідний запис в інформаційно-телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України, за умови документального підтвердження факту її придбання у суб’єкта господарювання, який ввіз продукцію відповідно до отриманого дозволу.