Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Ісківцях на Лубенщині реконструюють Шевченкову криницю

Село Ісківці на Лубенщині відоме тим, що у 1845-56 роках його відвідував Тарас Шевченко. Він любив бувати на горі Челядній та пити воду з крииці, що знаходилася в долині. До Дня незалежності України біля реконструйованої Шевченкової криниці в селі Ісківцях відбудеться районне свято, повідомляють у Лубенській міській раді

У програмі заходу – підбиття підсумків жнив, тематична виставка сільських рад «У вінок шани Кобзареві», виступи кращих колективів Лубенщини, облаштування торговельних та фотозон, багато іншого.

Нині біля славнозвісної криниці проходять роботи з облаштування території відповідно до проекту щодо реконструкції криниці ім. Т.Г. Шевченка та благоустрою прилеглої території в с. Ісківці під назвою «Шевченкова криниця», який переміг у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Уже збудовано нову стаціонарну сцену, проведені деякі роботи з благоустрою. Сільський голова Ісківців Микола Романюта переконаний, що територія матиме відповідний вигляд і стане чудовим місцем для відпочинку та святкування лубенців та гостей.