Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

Українців усього світу закликають приєднатися до синхронного виконання духовного Гімну України

Соцмережами шириться заклик до всіх українців світу взяти участь у синхронному виконані духовного Гімну України (Молитва за Україну “Боже, Великий, Єдиний” Миколи Лисенка) 24 серпня.

“Українські громади є чи не у всіх країнах земної кулі. Таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну власне зараз, відзначаючи 100-річчя УНР, продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і Україну”, – зазначають організатори.

Спільне дійство у різних країнах розпочнеться згідно часових поясів.  Оскільки територія земної кулі поділена на 24 часові пояси, то для зручності всіх учасників дійства, початок молитви в Україні припаде на 18.00. Натомість, до прикладу, у Канаді (Едмонтон) у цю мить буде 9:00, 10:00 у США, 00:00 в Австралії, 17:00 у Австрії, 18.00 – в латвії. Литві та Естонії.

Участь у проекті в Україні братимуть церковні хори, професійні та аматорські колективи тощо, поза територіальними межами України – члени українських громад та спільнот по всьому світу, а також хори (у тому числі церковні), які мають у своєму репертуарі вищезгаданий твір Миколи Лисенка.