Спорт Суспільство Україна

Українці вибороли 5 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи з шашок-100

Нещодавно в Вільнюсі (Литва) завершився молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100. Участь у змаганнях взяли близько 300 осіб з 16 країн світу. Україну представляли 20 спортсменів. Учасники змагались у трьох видах програми – класична гра, швидка та блискавична. Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

За підсумками змагань Україна має 5 медалей, з них: 3 золоті та 2 срібні.

В турнірі з класичної гри чемпіонський титул виборов Максим Дороган (в.к. до 26 років). Срібними призерами “класики” стали Денис Меженін (в.к. до 19 років) та Слава Орест (в.к. до 16 років). За крок до медалі залишилась Катерина Мусієнко у віковій категорії до 10 років.

У швидкій грі (рапіді) збірна має у своєму доробку 2 золота, які вибороли Єгор Бобков (до 26 років) та Дар’я Лобанова (до 13 років). Олександр Коваль в рапіді дістався четвертої сходинки у віковій до 13 років.

Блискавична гра українцям не підкорилась жодного разу. Дарина Лобанова майже вихопила бліц-медаль серед однолітків до 13 років, але залишилась четвертою. Також за крок до п’єдесталу зупинився Ілля Балабан серед хлопчиків до 10 років.

Окрім основного турніру українці також взяли участь у змаганнях з розв’язування шашкових композицій. В цих перегонах медалі вибороли дві спортсменки з України: Віра Попруга (до 16 років) – срібло та Дарина Мосієнко (до 13 років) – бронзу.