Ви тут:
Суспільство Україна 

Українських миротворців в ДР Конго нагороджено медалями ООН “За службу миру”

В Демократичній Республіці Конго військовослужбовців 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації нагороджено медалями ООН “За службу миру”. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Ця подія є важливою для всіх національних контингентів Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго, під час якої відзначають миротворців за їх внесок у підтриманні миру в гарячих точках світу. На даний час український національний контингент вертолітного загону виконує завдання щодо вогневої підтримки наземних сил, озброєного супроводження, перегрупування сил, підтримки пошуково-рятувальних та десантних операцій, медичного перевезення, патрулювання та спостереження.

Усі завдання, які ставляться керівництвом Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго перед загоном виконуються в повному об’ємі та в встановлені терміни.

“Українські миротворці з честю виконують шляхетну та відповідальну місію із забезпечення миру і стабільності на конголезькій землі”, — відзначив у своєму зверненні до українських миротворців командувач Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго генерал-лейтенант Е.Р.М.Філхо.