Ви тут:
Суспільство Україна 

Українська команда Нескорених готова яскраво про себе заявити, – Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з військовослужбовцями, які увійшли до складу національної команди «Invictus Games».

Арсен Аваков поспілкувався зі спортсменами і заявив, що минулого року наші хлопці показали вражаючі результати на іграх у Канаді, повідомляє Урядовий портал.

«Я приїхав на зустріч, щоб розуміти, в яких галузях вам потрібна наша допомога. Всі учасники сильні, але і ми не слабкі. І готові допомагати. Минулого року наша збірна показала неймовірні результати, хоч і виступала вперше. Цього року ми вже будемо дуже яскравими учасниками», – зазначив Міністр.

Спортсмени звернулися з проханням надати спеціальне спортивне харчування, адже на нього йдуть найбільші витрати.

Нагадаємо, до цьогорічної збірної «Invictus Games» увійшло 15 військовослужбовців. Із них 7 представників системи Міністерства внутрішніх справ. Систему МВС на «Іграх нескорених 2018» у Сіднеї представлятимуть: Національна поліція – Олександр Гавриленко, Юрій Дмитренко, Олександр Зозуляк; Майа Москвич, Євген Олексеєнко, МВС; Богдан Оксентюк, Національна гвардія; Віктор Шинкарук, Держприкордонслужба.

«Invictus Games-2018» відбудуться 20-27 жовтня в Сіднеї (Австралія). Вони будуть уже четвертими. Планується, що участь у цьогорічних змаганнях візьмуть 19 збірних.

Цього року в спортивних змаганнях багато чого відбуватиметься для нашої збірної вперше. Так, українська команда дебютує в категоріях «біг на візках» та «ручний велосипед», в стрибках в довжину, метанні диску, а також візьме участь в естафеті у плаванні.

Дебютні Ігри відбулись минулого року – тоді Україна обирала свою першу збірну після офіційного запрошення взяти участь в Invictus Games. У вересні 2017 року українська команда в складі 15 учасників успішно виступила на своїх перших Іграх в Торонто, виборовши 14 медалей.

Започаткував «Invictus Games» британський принц Гаррі. Вже в 2014 році заснована Принцом Гаррі Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні. Участь в перших Іграх взяли 400 спортсменів з 13 країн.

Другі Ігри відбулися через два роки, в травні 2016 року, в Орландо, а кількість учасників зросла до 500 чоловік з 15 країн. Треті Ігри в канадському Торонто, що проходили на останньому тижні вересня 2017 року, стали найбільшими змаганнями в історії Invictus Games, та запам’яталися всій Україні першим виступом нашої збірної.

Цього року Австралія стане четвертою країною, яка прийматиме Ігри Нескорених. На Ігри «догори ногами» приїдуть учасники з 18 країн, які змагатимуться в 11 адаптивних видах спорту.