Ви тут:
Спорт Суспільство 

УЄФА запровадить систему відеоповторів з 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Європейська футбольна асоціація (УЄФА) оголосила про впровадження системи відеоповторів VAR цього розіграшу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на The Times.

УЄФА дав високу оцінку системі відеодопомоги арбітрам (VAR) на ЧС-2018. Раніше керівництво Європейського футбольного союзу заявило, що поки не планує використовувати систему, але тепер переглянуло позицію – впровадити технологію планують з 1/4 фіналу Ліги чемпіонів – 2018/19.

Основна проблема полягає в тому, що не всі стадіони обладнано необхідною кількістю камер. Остаточне рішення буде ухвалено в Монако наступного тижня.

УЄФА планує використовувати VAR на Євро-2020. Питання щодо використання технології ще буде обговорюватися на початку вересня на зустрічі Європейської асоціації клубів у Спліті.

Згідно з опитуванням 1000 уболівальників в Англії, 75% з них вважають, що VAR на чемпіонаті світу поліпшив якість матчів і загальний рівень суддівства був вищим. Якщо УЄФА затвердить це рішення, то відмовиться від використання суддів біля воріт. За використання VAR виступив колишній очільник суддівського комітету УЄФА П’єрлуїджі Колліна, який у липні залишив цю посаду.