Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учасники велопробігу “Бачу! Можу! Допоможу!” прибули до Кобеляк

До Кобеляк приїхали організатори й учасники IV Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!», який стартував нещодавно в Харкові, продовжився в Полтаві, з Кобеляк шлях проляже через Дніпро й Запоріжжя, а завершиться — на День Незалежності в Херсоні.

До цієї ініціативи долучилися 22 зрячих і незрячих велосипедистів із різних міст України: Івано-Франківська, Черкас, Києва, Харкова та Одеси. В дорозі вони проведуть близько двадцяти днів і здолають більше тисячі кілометрів.

За словами учасників акції, велопробіг — це ініціатива, за допомогою якої незрячі люди мають можливість подорожувати велосипедами-тандемами нашою країною, проводити гарно час та спілкуватися з друзями. Таким чином, наше суспільство стає більш інклюзивним.

Учасники акції в супроводі працівників сектору реагування патрульної поліції Кобеляцького ВП проїхали центральною вулицею нашого міста і зупинилися біля райдержадміністрації, де їх зустріла голова РДА Таліма Шевченко. Вони планують зупинитися в Кобеляках ще на день, ознайомитися з місцевими краєвидами, відпочити на березі Ворскли та повеслувати на байдарках.