Ви тут:
Суспільство 

у Засульській об’єднаній територіальній громаді вшанували пам’ять загиблих під Іловайськом

Серед загиблих під Іловайськом були і жителі Засульської Громади:  Віктор Дмитренко та Артем Розуменко.

Коли розпочалася війна на Сході Віктор Дмитренко у травні 2014 року добровольцем пішов на захист рідної держави. 29 серпня того ж року під час проведення військової операції під Іловайськом, у 50-річному віці, командир роти охорони батальйону спеціалізованого призначення «Донбас», старший лейтенант резерву Збройних Сил України Віктор Дмитренко героїчно загинув в районі села Червоноселецьке , Амвросіївського району Донецької області. 29 серпня 2015 року було відкрито меморіальну дошку пам’яті та Указом президента України Віктор Дмитренко був нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня – посмертно.

Артем Розуменко у 2013 році був призваний на службу за контрактом. У липні 2014 року направлений добровольцем на посаду механіка – водія 17-ої окремої танкової бригади. Вже в серпні 2014 року зв’язок з Артемом Розуменком зник в районі Іловайська. Майже 5 місяців він вважався зниклим безвісті. Щоденні пошуки, з надією на повернення до рідної Оріхівки – зігрівали батьків. Та не судилося. Указом Президента України 16 січня 2016 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Артем Розуменко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня – посмертно.

Тематичні пісні лунали від Інни Сизоненко та Карини Лемтюгової. Провела захід Валентина Яшна. Хвилиною мовчання вшанували загиблих в зоні АТО, героїв Небесної Сотні і всіх українців, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України.

         В ході свята поклали  квіти до меморіальної дошки Віктору Дмитренку.

     За матеріалами Засульської ОТГ.