Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великих Сорочинцях вивчали порядок проведення громадських слухань

Центр освіти дорослих Полтавської філії Суспільної служби України провів черговий тренінг для громади Великосорочинської ОТГ. Зокрема, йщлося про порядок проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля.

Учасники рзглянули, наскільки громадські обговорення для налагодження партнерських стосунків видобувних компаній і громади, для налагодження довіри всередині громади, коли важливо зважати на інтереси всіх сторін. 

Не оминули увагою і таку важливу процедуру, як порядок видачі/продовження ліцензій для видобувних компаній, яка дуже впливає на залучення інвестицій у видобувному секторі. Так, Уряд до пакету пріоритетних рішень включив запровадження електронних аукціонів, які мають багато переваг перед звичайними, але насамперед це чесні і прозорі правила, публічність та відкритість.

“Дуже необхідно, щоб депутати Верховної ради на осінній сесії прийняли нарешті законопроект 6229 «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях”, – наголосила тренер Олена Бурім.

Захід проведенийв рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами».