Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великій Багачці молодь зібралася на християнський фестиваль

У Великій Багачці відбувається Молодіжний християнський фестиваль, організований обласним об’єднанням євангельських християн-баптистів, повідомляють у Великобагачанській селищній раді.

Основна мета заходу – донести до молоді селища, а також всіх, хто вступив чи збирається вступити у шлюб, високе значення родинних цінностей. Паралельно ж учасники працюють на благо розвитку населеного пункту, у якому проходить фестиваль (кожного року це свято влаштовується в іншому населеному пункті області).

У таборі, що розташувався біля річки Псел у районі підвісного мосту, оселилось близько 70 чоловік. Учасники розділені на команди, що беруть участь у різних сферах діяльності: одна команда працює над благоустрєм, інші влаштовують спортивні змагання для дітей і підлітків. У процесі цих заходів відбувається прищеплення цінностей, які, на жаль, сьогодні поступово знецінюються (дружба, повага до батьків та до старших людей тощо). Також роз’яснюють про згубний вплив шкідливих звичок – куріння, алкоголю. Усе це обгрунтовуєтсья на основі слова Божого (Біблії).