Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Семенівці відкрили сучасний сервісний центр МВС (ФОТО)

Четвертий сервісний центр нового зразка у Полтавській області може надавати послуги згідно зі стандартами роботи з клієнтами.

Новий центр, як і подібні по країні, працює за принципом єдиного вікна — незалежно від реєстрації мешканець Полтавщини чи іншого регіону країни може зареєструвати свій транспортний засіб, або ж отримати нові номерні знаки.

«Це абсолютно правильне рішення, тому що послуги мають надаватися на відстані та у термінах, наближених до людей. Найголовніше — створення для людей комфортних умов незалежно від місця проживання. Сервісний центр прохала громада Семенівщини, бо важко їздити 50–60 км для реєстрації транспортного засобу», — розповів голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Окрім всього у СЦ можна отримати довідку про судимість, дозвіл на перевезення небезпечного вантажу чи отримати посвідчення водія, склавши перед цим потрібний іспит. Завдяки новій інформаційній системі, процес отримання послуг відчутного скоротився.

«Оновлені територіальні сервісні центри працюють за принципом екстериторіальності, тобто не важливо де людина зареєстрована, вона може звернутися до найближчого центру та отримати відповідні послуги. Наступні сервісні центри плануються відкрити у вересні в Миргороді, а потім великий двоповерховий у Лубнах. До Нового року всі 8 сервісних центрів мають бути оновлені», — розповів начальник регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області Віталій Бондаренко.

Відкритий територіальний сервісний центр МВС у Семенівці став вже 72-м в Україні.

«Ми радіємо сьогоднішній події, бо відкриття — це не закриття. Вдячна обласній владі за увагу та підтримку. Незабаром на нас чекає відкриття будинку—інтернату для людей похилого віку та спортивної школи»,— розповіла селищний голова Семенівської ОТГ Людмила Милашевич.

Також функціонують 24 мобільні центри, з яких лише полтавський здійснив понад 30 виїздів у Чутівський, Котелевський, Машівський та Новосанжарський райони. Також ведуться перемовини з представниками органів місцевого самоврядування Козельщини та Карлівки.

«Якщо згадати всім відомого мера Нью—Йорку Джуліані і теорію „битих вікон“, то ми можемо сказати, що вона працює у Семенівський ОТГ у вигляді поваги до власної території. Це підтримка області та держави в освітленні, благоустрої та інформативних проектах», — зазначив у своєму виступі народний депутат України Костянтин Іщейкін.