Ви тут:
Суспільство Україна 

У районі навчань: ЗСУ збиватимуть дрони, помічені над військовими частинами

У Генштабі ЗСУ просять громадян не розповсюджувати інформацію про переміщення армійських підрозділів та попереджають, що всі дрони, які будуть зафіксовані під час навчань, над військовими частинами та об’єктами, будуть збиті. Про це повідомляє “5 канал” з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

“Кожен з нас має відчути свою власну відповідальність за захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її інформаційної безпеки, які згідно з Конституцією України є справою всього Українського народу! Прохання і надалі не розголошувати переміщення підрозділів Збройних сил України! Номери техніки, види і кількість озброєння, його приналежність до родів військ, напрямки та маршрути руху”, – зазначено в повідомленні.

Наголошується, що розголошення інформації може становити загрозу національній безпеці.

“Інформуємо: в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами і полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. А особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані і притягнуті до відповідальності”, – додали в Генштабі.