Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА продемонстрували дизайнерський проект обласної філармонії (ФОТО)

Директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан представив дизайнерський проект облаштування філармонії.

Будівля Полтавської обласної філармонії — архітектурна пам’ятка міста. Споруду звели у 1856 році. Потім будівля перенесла три пожежі.

З 1986 року у будівлі тільки двічі робили частковий ремонт. Капітальний ремонт розпочали у 2016 році.

— Будівля нинішньої філармонії — колишня хоральна синагога для єврейської громади міста. Це один з небагатьох будинків, де правильно проводяться реставраційні роботи, — розповів директор філармонії Олег Тищик.

На поточний рік на ремонтні роботи виділили 10 млн грн з наступного року подадуть проект на конкурс ДФРР. Там чекатимуть на кошти з державного бюджету. Йдеться на офіційній сторінці Полтавської ОДА у соцмережі.

Передбачається повне оновлення будівлі: заміна вікон, всієї системи опалення, водопостачання, водовідведення, відновлення фасаду, повна реконструкція глядацької зали. У тому числі сцени: оновлене сценічного, світло-звукового обладнання.

— Все залежить від фінансування. Ми подали цей проект на декілька державних програм. Якщо буде належне фінансування, будівництво завершимо за два роки, — говорить Тимофій Голбан.