Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили будівництво нових сільських амбулаторій

З районами та ОТГ у Полтавській ОДА обговорили план реалізації проекту будівництва сільських амбулаторій. Деякі громади відмовились через нестачу належних сум для співфінансування.

Мінрегіон затвердив наказ про будівництво нових амбулаторій по Україні. Воно здійснюватиметься у ході реформи сільської медицини, ініційованої президентом Петром Порошенком. Про це йдеться на офіційній сторінці облдержадміністрації у Facebook.

Серед областей, які першими захистили проекти, і Полтавщина. Це була ініціатива голови Полтавської ОДА Валерія Головка — швидко та якісно підготувати проекти майбутніх закладів охорони здоров’я.

— Нові сільські амбулаторії необхідні людям. Потрібно належним чином дбати про їх здоров’я. Особливо тих, хто мешкає у віддалених місцях, — наголосив Валерій Головко.

Вже за місяць планують переходити до виконання будівельних робіт. Кожній громаді, де з’являться амбулаторії, у області встановили суму для співфінансування.

— За три тижні завершуємо всі проекти, потім розпочинаємо тендерні процедури. Їх проведемо через систему публічних закупівель ProZorro, щоб все було максимально відкрито, — зазначив директор Департамент будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.