Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виявили 7 нелегальних мігрантів з Бангладешу

Традиційно розпочався практичний етап цільових заходів під умовною назвою операція “Мігрант”. Відповідні заходи направлені на виявлення порушників установлених законодавством правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для перебування в державі.

На днях у Полтаві працівниками відділу організації з запобігання нелегальної міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби області спільно з працівники відділу протидії торгівлі людьми ГУНП області, працівниками СБУ встановили місце переховування 7-х нелегальних мігрантів, про це пише на своїй офіційній сторінці у Фейсбук управління Державної міграційної служби у Полтавській області. 

Іноземці – нелегали виявилися громадянами Бангладешу, серед яких були троє неповнолітніх осіб. Невстановлена особа організувала та незаконно перенаправила нелегалів через державний кордон України з території Російської Федерації поза пунктом пропуску. У зазначених іноземців відсутні паспортні документи, які дають право на виїзд з України. Зі слів бангладешців документи залишилися у особи, яка допомогла їм нелегально перетнути кордон.

Наразі встановлюються обставини, за яких іноземним громадянам вдалося в’їхати на територію України. Вирішується питання про депортацію правопорушників до країни походження.